قوانین عمومی
کاربر فروشگاه 3گام ملزم به رعایت قوانین جمهوری اسلامی ایران و شئونات منطبق بر جامعه ایرانی / اسلامی است. بر همین اساس لطفا اطلاعات صحیح را هنگام ثبت سفارش درج کنید، از نشر توهین ، اکاذیب، افترا و افراطی گری در بخش نظرات خودداری کنید و در تماس های تلفنی ، پیامک و یا ایمیل شئونات اخلاقی را رعایت کنید.

قوانین خرید
در فروشگاه اینترنتی 3گام برای خرید بهتر است اطلاعات مورد نیاز ثبت سفارش را درج کرد تا بتوان سرویس دقیقی را برای مشتریان ارائه داد. در هنگام ثبت مشخصات، هر مشتری میتواند نام، آدرس و تلفن سایر اشخاص را نیز برای تحویل گرفتن سفارش وارد کرده و فروشگاه 3گام از این اطلاعات فقط برای ارسال همان سفارش، استفاده میکند. با اینکه فروشگاه 3گام اطلاعات شخصی کاربران را حفظ خواهد کرد، اما بدیهی است مسئولیت نگهداری رمز عبور (Password) ورود به سایت 3gam.ir با کاربر است و نباید این رمز به افراد فاقد صلاحیت اطلاع داده شود.
تنها راه برای خرید از فروشگاه ، استفاده از وبسایت 3گام به آدرس www.3gam.ir است و یا از طریق تماس تلفنی سفارش را ثبت کرد، گرچه میتوان از طریق شبکه های اجتماعی برای فروش های ویژه، محصولات جدید و ... نیز استفاده کرد.

نظرات
با توجه به دریافت آزاد و بی نیاز از عضویت برای نظرات یا سوالات در بخش نظرات داخل سایت، مدیریت 3گام در راستای رعایت قوانین، امکان ویرایش نظرات را دارد. میتوان از ایمیل info@3gam.ir نیز برای دریافت جواب سوالات استفاده کرد که از این روش برای سوالاتی که نمیخواهید جواب آن برای عموم باشد، استفاده کنید. خواهشمند است در نظرات از پرسیدن سوالاتی که کاربران قبلی پرسیده اند، خودداری کنید. ضمن اینکه از پرسیدن سوالاتی که به وضوح در صفحه اطلاعات مشخص شده اند مانند : موجود بودن، قیمت ، رنگ ، گارانتی ، شرایط خرید و ... خودداری کنید.
در هنگام خرید کالا به پاسخ های داده شده سوالات سایر کاربران اکتفا نکنید، زیرا که جواب آن سوال برای همان زمان اعتبار داشته و فروشگاه 3گام ملزم به جواب آن سوال در همان زمان است. برای جلوگیری از اشتباه در خرید، فقط به اطلاعات فنی و مشخصاتی کالا دقت کنید تا دچار مشکل نشوید.
برای حفظ زبان شیرین فارسی، لطفا تا حد ممکن از زبان فارسی استفاده کنید و از تایپ زبان انگلیسی و یا فینگیلیش خودداری کنید.

حقوق سایت
شماره پاسخ گویی مشتریان برای ارایه بهتر و سریعتر خدمات مشخص شده تا مشتریان بتوانند از سرویس هایی مانند پیگیری سفارش، هماهنگی برای مراجعه حضوری و یا بازگشت کالا ، ارائه انتقادات و شکایات و ... استفاده کنند. گفتنی است که فروشگاه 3گام هیچ شعبه یا نمایندگی دیگری در سایر شهرها ندارد و کلیه خدمات فقط در مرکزی که مشخصات و آدرس دفتر اصلی در صفحه نماد الکترونیک درج شده ، ارائه میشود.
با توجه به دسترسی آزاد و وسیع به سایت های اطلاع رسانی و همینطور سایت های فروشگاهی، وب سایت www.3gam.ir مشتریان و کاربران خود را ملزم به حفظ قانون کپی رایت نمی داند. با انتشار مطلبی در فضای اینترنت دیگر نمیتوان مالکیت اثر و محتوا را به سادگی تشخیص داد و فروشگاه 3گام بهتر میداند که در این فضای رقابتی اجازه کپی مطالب و تصاویر خود را برای همه کاربران بلامانع بداند.